Последние новости
Главная / Новости / Житомирські школярі та студенти спробували свої сили у «Школі виживання» | Новости Житомира

Житомирські школярі та студенти спробували свої сили у «Школі виживання» | Новости Житомира

10 вересня на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та загальновійськового полігону Високомобільних десантних військ ЗС України розпочався військово-патріотичний захід «Школа виживання — ІХ», що проходить під гаслом «Ми за майбутнє України!».
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.
Захід проводиться під патронатом Всеукраїнського громадського об’єднання «Громадський рух «За Майбутнє» та комітету військово-патріотичного виховання Громадської ради при Міністерстві оборони України. Змагання організовано відповідно до Указу Президента України від 16 червня 2015 року № 334, згідно з яким у Збройних Силах України триває низка заходів у рамках військово-патріотичного виховання молоді.
«Сьогодні Житомирський військовий інститут у рамках роботи з військово-патріотичного виховання молоді тісно співпрацює як із загальноосвітніми школами, так і з вищими навчальними закладами міста. Адже нині як ніколи важливо впливати на формування у молоді національної свідомості, патріотизму, відповідальності та почуття обов’язку захисника Вітчизни, а головне — гартувати їхню фізичну й психологічну готовність до захисту Батьківщини. Саме це і є головною метою нинішніх змагань», – розповів начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова генерал-майор Юрій Даник.
Загалом у «Школі виживання» беруть участь близько десяти команд із навчальних закладів Житомира. До програми змагань організатори включили не лише військово-спортивний блок, що включає проведення воєнізованої естафети, виконання метання гранати на точність, перетягування каната та змагання з міні-футболу. Також у програмі ігор — військовий, військово-туристичний, військово-медичний блоки, в рамках яких відбудеться марш до полігону Високомобільних десантних військ, виконання стрілецьких вправ, проходження туристичних етапів, проходження мінного поля, ознайомлення з саперною справою, заняття з медичної підготовки, конкурси з розведення багаття і приготування їжі, проходження смуги розвідника, ночівля на полігоні тощо.
«Школа виживання — ІХ» триватиме на Житомирщині до 12 вересня. Цього ж дня визначать переможців військово-патріотичного заходу.
Фото з сайту Міністерства оборони України

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"