Последние новости
Главная / Новости / Ангели, патріотки та зірки: в Житомирі обирали «Міні Міс» та «Міні Топ-модель». ФОТО | Новости Житомира

Ангели, патріотки та зірки: в Житомирі обирали «Міні Міс» та «Міні Топ-модель». ФОТО | Новости Житомира

У Житомирі серед 12 юних красунь під час конкурсу в обласній філармонії 13 листопада журі обирали найкращих. Зокрема, 9 учасниць змагалися за титул «Міні Міс Житомир-2015», а решта – за звання «Міні Топ-Модель-2015».
Цей конкурс краси і таланту вже вкотре проводить модельне агенство «Gloria ModelS» разом з партнерами й спонсорами серед дівчат віком 4-10 років.
Цьогоріч конкурсантки дефілювали під час 4 яскравих виходів – патріотичного (у жовто-блакитних костюмах з кульками), карнавального, а також у образах білосніжних ангелів з крилами та зірок телеекранів.
У перервах між виходами глядачів розважали співочі таланти Житомира.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"