Последние новости
Главная / Новости / Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір — Новости Житомира

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір — Новости Житомира

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір
Радіоведучі з Житомира Юлія Карпова та Дмитро Єгоров – 17 серпня розпочали 65-годинний ефір та поставили одразу декілька рекордів.
Про це йдеться на офіційній сторінці
“Порядок, всі живі :)1. Ми маєм НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД. Все як хотіли.2. Ми встановили СВІТОВИЙ РЕКОРД на найдовший ефір на онлайн-радіостанції (попередній рекорд – 52 години)3. Діма зробив все для того, аби нам піддались і заплановані 65 годин.Маса емоцій, слів і тому подібного”, – йдеться у повідомленні.
Згодом 0412 розповість усі подробиць з перших вуст про цей радіоефір.
А ось і диплом про рекорд:
Нагадаємо, що рекордний радіоефір взяв старт на радіостанції “S.R.A.K.A” (Sвоє Rадіо Aндрія KузьменкA) у день народження музиканта, 17 серпня, о 12:00.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"