Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині діти малювали свій рідний край — Новости Житомира

На Житомирщині діти малювали свій рідний край — Новости Житомира

На Житомирщині діти малювали свій рідний край
18 серпня 2015 року у приміському дитячому оздоровчому таборі «Лісовий берег» відбулося дитяче графіті «Намалюй свій рідний край», організатором якого став Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У заході взяли участь діти, які приїхали на відпочинок з різних куточків Житомирської області, а також з Луганської області.
«Кожен з юних учасників старанно намагався показати милу його серцю малу батьківщину через зображення квітів у дворах, дороги додому, квітучих садків будинків, рідних людей, – каже директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.- Під час спілкування діти зізнавалися, що скучають за домівкою, особливо, коли вона далеко, і там немає миру». Від організаторів всі учасники заходу отримали на пам’ять сувеніри та побажання, щоб їхні мрії про щасливе життя у рідному домі разом із всією сім’єю обов’язково збулися.

Интересное

У Житомирській області посмертно нагородили п’ятьох лісівників, які загинули в зоні АТО — Новости Житомира

З нагоди Дня Незалежності у Житомирській області посмертно нагордили п’ятьох лісівників,  які загинули у зоні АТО під час виконання бойових обов’язків. Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» посмертно нагороджений: Броник Юрій Миколайович – верстатник-розпиловник Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства«Коростенське лісомисливське господарство»; Кулініч Анатолій Володимирович