Последние новости
Главная / Новости / Житомирщині прогнозують теплий та сонячний березень | Новости Житомира

Житомирщині прогнозують теплий та сонячний березень | Новости Житомира

В Україні впродовж цього тижня показники термометрів перевищать норму на 4-8 градусів.
Про це повідомив сьогодні на брифінгу директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.
«Протягом поточного тижня значних змін погодних умов не станеться. До 15 березня утримуватиметься тепла погода, практично без опадів. Певні зміни – з пониженням температури повітря (вночі до 1-5 морозу, вдень до 1-6 тепла) та випаданням опадів у вигляді дощу, місцями з переходом у мокрий сніг спостерігатимуться 15-17 березня. Але вже з наступного дня слід очікувати потепління та припинення опадів», – розповів Кульбіда.
Також він наголосив, що останнього тижня березня очікується проходження територією України ще однієї хвилі холодного повітря з невеликими, місцями помірними опадами. Температура вночі опускатиметься трохи нижче нуля, вдень – утримуватися на плюсових позначках.
Разом з тим, директор Гідрометцентру повідомив, що гідрологічна ситуація на річках на сьогодні залишається стабільною. Практично на всій території рівні води у водоймах опускаються або перебувають у стані спокою. Він зазначив, що незначне зростання відзначається в Поліському регіоні, де на багатьох гідрологічних постах вода стоїть на заплаві і її рівень щодоби збільшується на 1-2 см, проте загрози ця ситуація не становить.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"