Последние новости
Главная / Новости / Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню
Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради збирається придбати 29900 тонн відсіву та щебеню чотирьох фракцій.
Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню збираються закупити у ТОВ «Ресурс Трейдинг Україна» з юридичною адресою у м. Київ та місцезнаходженням у с. Пекарщина Черняхівського району Житомирської області за 2,88 млн грн (з ПДВ).
Дата акцепту – 23 вересня 2015 року, термін поставки – вересень-грудень 2015 року. Головний розпорядник коштів – управління комунального господарства Житомирської міської ради, джерело фінансування закупівлі – власні кошти.
В документації йдеться, що 17 вересня цього року комітет з конкурсних торгів замовника прийняв рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника через відсутність достатньої кількості учасників.
Відомо, що сировинною базою підприємства ТОВ «Ресурс Трейдінг Україна» є Пекарщинський гранітний кар’єр у Житомирській області.
Як повідомляв , КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради» збирається за скороченою процедурою для посипки доріг.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"