Последние новости
Главная / Новости / Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню — Новости Житомира

Для доріг Житомира хочуть закупити 18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню
Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради збирається придбати 29900 тонн відсіву та щебеню чотирьох фракцій.
Відповідне оголошення опубліковане на офіційному сайті Державних закупівель.
18 тис. тонн відсіву та майже 12 тис. тонн щебеню збираються закупити у ТОВ «Ресурс Трейдинг Україна» з юридичною адресою у м. Київ та місцезнаходженням у с. Пекарщина Черняхівського району Житомирської області за 2,88 млн грн (з ПДВ).
Дата акцепту – 23 вересня 2015 року, термін поставки – вересень-грудень 2015 року. Головний розпорядник коштів – управління комунального господарства Житомирської міської ради, джерело фінансування закупівлі – власні кошти.
В документації йдеться, що 17 вересня цього року комітет з конкурсних торгів замовника прийняв рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника через відсутність достатньої кількості учасників.
Відомо, що сировинною базою підприємства ТОВ «Ресурс Трейдінг Україна» є Пекарщинський гранітний кар’єр у Житомирській області.
Як повідомляв , КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради» збирається за скороченою процедурою для посипки доріг.

Интересное

У Житомирській області посмертно нагородили п’ятьох лісівників, які загинули в зоні АТО — Новости Житомира

З нагоди Дня Незалежності у Житомирській області посмертно нагордили п’ятьох лісівників,  які загинули у зоні АТО під час виконання бойових обов’язків. Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» посмертно нагороджений: Броник Юрій Миколайович – верстатник-розпиловник Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства«Коростенське лісомисливське господарство»; Кулініч Анатолій Володимирович