Последние новости
Главная / Новости / У Тетерівці селяни розпочали підготовку до виборів по-своєму — Новости Житомира

У Тетерівці селяни розпочали підготовку до виборів по-своєму — Новости Житомира

У Тетерівці селяни розпочали підготовку до виборів по-своєму
У Тетерівці селяни розпочали підготовку до виборів по-своєму Сьогодні, 11:28 Поки кандидати на посаду сільського голови збирають документи для участі у виборах, жителі с. Тетерівка Житомирського району вже сформували свої вимоги до всіх бажаючих потрапити у владу.
У приміщенні місцевого клубу 20 вересня відбулися збори активу села. Представники ініціативної групи розклеїли на вулицях оголошення про захід та написали лист на ім’я сільського голови Леоніда Мельничука з проханням надати приміщення. Однак, частину листівок хтось позривав, а Леонід Антонюк дав усну згоду на проведення зборів лише напередодні ввечері.
Найбільше селян турбує безжальне вирубування лісу та масова забудова земель населеного пункту. Люди стверджують, що сільський голова підписує всі папери, але не запитує їхньої згоди. За словами місцевих жителів, земельні ділянки передають киянам. Більше того, влітку їм не дозволяють збирати в лісі ягоди. Селяни занепокоєні тим, що гроші, які могли б надійти в місцевий бюджет, осідають в кишенях чиновників.
Доходить до абсурду, коли поранені учасники АТО з Тетерівки не можуть отримати земельних ділянок у рідному селі. Хлопцям-героям пропонують землю у с. Дениші, апелюючи до того, що в Тетерівці немає навіть вільного клаптика.
Люди стверджують, що дізнатися про дату проведення сесії сільської ради, а тим більше потрапити на неї просто неможливо. Леонід Мельничук за день повідомляє депутатів про засідання по телефону, а відтак громада навіть й гадки немає, що саме будуть вирішувати депутати разом із сільським головою.
Селяни обурені, що землі державного лісового фонду незаконно переходять у приватну власність, а село не отримує від цього ніякої користі. Дехто намагався захиститися за Леонідом Мельничуком. Його прихильники стверджують, що сільський голова під тиском підписував документи й іншого виходу в нього не було. Та це ще більше загострило дискусію. Селян не влаштовує слабохарактерність та жага до наживи того, кому вони делегували свою владу.
Таким чином, жителі Тетерівки, які прийшли на збори, не хочуть знову допустити до влади Леоніда Мельничука. Найближчим часом люди мають намір знову зібратися, але вже з усіма кандидатами на посаду сільського голови. На переконання членів ініціативної групи, відкрита розмова з претендентами дозволить краще зорієнтуватися в їхніх намірах та зрозуміти, хто зможе стати справжнім господарем у селі.
Жителі села вважають, що зможуть обрати того, хто запропонує реальний план дій та зможе відповісти, де братиме кошти на його реалізацію. Люди очікують, що новий сільський голова регулярно звітуватиме перед громадою про свою діяльність.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"