Последние новости
Главная / Новости / Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС — Новости Житомира

Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС — Новости Житомира

Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС
Аферисти телефонують посадовим особам Житомира та області від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний банківський рахунок.
Про це повідомили у відділі комунікацій Житомирської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області.
«У Житомирі та районах області суттєво активізувалися спроби невстановлених шахраїв злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності від імені службових осіб ГУ ДФС у Житомирській області.
Зокрема, аферисти телефонують посадовим особам СГД області від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний вказаний ними банківський рахунок», – йдеться у повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"