Последние новости
Главная / Новости / Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС — Новости Житомира

Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС — Новости Житомира

Житомирські податківці закликають не вірити аферистам, які вимагають кошти від імені керівників ФС
Аферисти телефонують посадовим особам Житомира та області від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний банківський рахунок.
Про це повідомили у відділі комунікацій Житомирської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області.
«У Житомирі та районах області суттєво активізувалися спроби невстановлених шахраїв злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів суб’єктів підприємницької діяльності від імені службових осіб ГУ ДФС у Житомирській області.
Зокрема, аферисти телефонують посадовим особам СГД області від імені керівників податкових органів і вимагають перерахувати грошові кошти на конкретний вказаний ними банківський рахунок», – йдеться у повідомленні.

Интересное

У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник воїнам, які загинули на сході України — Новости Житомира

23 серпня у свято Дня Державного Прапора, у Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам’ятник воїнам, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. На заході були присутні керівники міста та району, місцеві жителі, а також народний депутат України Борислав Розенблат. Цього дня у Новограді-Волинському ніяких святкувань до Дня прапору не було заплановано, адже в