Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині змагалися юні лісівники — Новости Житомира

На Житомирщині змагалися юні лісівники — Новости Житомира

На Житомирщині змагалися юні лісівники
18 команд шкільних лісництв з усієї області з’їхалися до Малинського лісотехнічного коледжу, щоб поборотися за звання кращих.
Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.
Вітаючи учасників змагань, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський, побажав успіху юним колегам та подякував їм за ту допомогу, яку вони повсякчас надають лісівникам.
Зліт – щорічний, конкурси – традиційні, проте на цьогорічному святі панувала особлива атмосфера. Адже в цей складний час діти не стоять осторонь тих подій, що відбуваються в державі – в конкурсі художньої самодіяльності юні таланти заявили про свою громадянську позицію.
Впродовж дня на стадіоні коледжу тривали конкурсні змагання. Юні лісівники за слідами розпізнавали звірів, за плодами та насінням – рослини, виявляли свої знання та вміння з ґрунтознавства та лісової таксації.
Михайло Купневич, учень Словечанського шкільного лісництва зізнається, що йому брати участь у цих змаганнях – особливо відповідально, адже в цьому коледжі навчався і його дідусь, і батько. Тому він має продовжити сімейну традицію і в жодному разі не підвести своїх батьків. Боротьба за першість , як завше, була досить напруженою. Та перемогу все ж отримали представники Ємільчинського шкільного лісництва, а юні лісівники з Баранівки посіли друге місце, третє – малинчани.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"