Последние новости
Главная / Новости / Бердичівські боксери вибороли 2 срібла на всеукраїнському турнірі — Новости Житомира

Бердичівські боксери вибороли 2 срібла на всеукраїнському турнірі — Новости Житомира

Бердичівські боксери вибороли 2 срібла на всеукраїнському турнірі
Бердичівські боксери вибороли 2 срібла на всеукраїнському турнірі Сьогодні, 11:44 Двоє бердичівських боксерів, Валід Гюльмамедов та Роман Макарян стали срібними призерами на турнірі «Всеукраїнських турнір сильніших з боксу серед юнаків». Змагання проходили протягом 26-30 серпня в. Коломия на Івано-Франківщині. Загалом, на турнірі змагалося понад 110 боксерів з 20-ти областей України.
У ваговій категорії до 41.5 кг бердичівлянин Валід Гюльмамедов (тренер – Сікорський) у стартовому поєдинку переміг Мілана Павльо із Закарпаття, а потім здолав Даниїла Горячого із Запоріжжя. Однак, у фіналі Валід поступився Юрію Возному зі Львівщини.
За схожим сценарієм відбулися бої у ваговій категорії 52 кг, де виступав інший бердичівлянин Роман Макарян (Сікорський). Спочатку він переміг Андрія Тесака зі Львівщини, а потім – Антона Семенова з Київщини. У фіналі ж Роман програв бій Ігорю Ковтуну з Вінничини.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"