Последние новости
Главная / Новости / Житомирська СЕС розповіла, які штами грипу слід очікувати у наступному епідсезоні — Новости Житомира

Житомирська СЕС розповіла, які штами грипу слід очікувати у наступному епідсезоні — Новости Житомира

Житомирська СЕС розповіла, які штами грипу слід очікувати у наступному епідсезоні
Житомирська СЕС розповіла, які штами грипу слід очікувати у наступному епідсезоні Сьогодні, 16:22 В епідемічному сезоні 2015-2016 років в Україні, ймовірніше за все, будуть циркулювати такі штами вірусів грипу, як H1N1, H3N2 та подібний В/Phuket/3073/2013 вірус.
Про це повідомляє головне управління Держсанепідслужби Житомирської області.
«За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), в епідемічному сезоні 2015/2016 років в Україні, як і інших регіонах північної півкулі, ймовірніше за все, будуть циркулювати наступні штами вірусів грипу:
A/California/7/2009 (H1N1)pdm09;
вірус подібний A/Швейцарія/9715293/2013(H3N2);
вірус подібний В/Phuket/3073/2013».
Санітарні лікарі відзначають: якщо людина вже робила щеплення від певного штаму, або перехворіла грипом, викликаним певним штамом, – організм матиме до нього імунітет. Ось чому важливо знати прогноз циркуляції штамів вірусів грипу на новий сезон.
Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України засвідчує недостатній імунологічний захист населення, – повідомляють в СЕС.
У минулому епідемічному сезоні в Україні зареєстровано 5,4 млн. випадків захворювань на грип та ГРВІ – перехворіло 13,3% населення України, з них 49% – діти до 17 років. Максимальний підйом спостерігався з 16 лютого по 8 березня 2015 року.
У епідемічному сезоні 2015/2016 років склад вірусів грипу дещо оновився. У зв’язку з цим у новому сезоні очікується збільшення кількості хворих на грип.
З метою профілактики захворюваності населення на грип спеціалісти Держсанепідслужби закликають людей без імунітету захисту вчасно вакцинуватися від грипу. Розпочати вакцинацію проти сезонного грипу варто вже у вересні-жовтні.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

У Житомирі 2 жовтня стартує набір до патрульної поліції — Новости Житомира

З 2 по 23 жовтня 2015 року у м. Житомирі проводитиметься набір до нової патрульної поліції. Бажаючі змінити країну на краще можуть подати заявку, звернувшись особисто за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 6 (приміщення обласного облмуздрамтеатру) або заповнити онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua. Вимоги до кандидатів: – прагнення до якісних змін; – вік від 21 до