Последние новости
Главная / Новости / Житомирян кличуть поспілкуватисся з живими книгами — Новости Житомира

Житомирян кличуть поспілкуватисся з живими книгами — Новости Житомира

Житомирян кличуть поспілкуватисся з “живими” книгами
Житомирян кличуть поспілкуватисся з “живими” книгами Сьогодні, 09:41 Громадська організація «New born» запрошує житомирян та гостей міста прийняти участь у проекті «Жива Бібліотека».
Основна ідея «Живої бібліотеки» в тому, що люди виступають «книгами». Кожен з відвідувачів може прочитати нову історію, спілкуючись з цікавими особистостями, поставити їм запитання, відкрити для себе новий світогляд, завести друзів або ж просто обмінятися гарним настроєм.
Особливості Житомирської бібліотеки в тому, що вона розкриває актуальні та хвилюючі теми пересічного українця. «Книгами» в бібліотеці виступлять люди, що вимушено переїхали з зони антитерористичної операції та оселилися в Житомирі чи передмісті.
Координатор акції – Людмила Козак.
Зустріч почнеться 21 вересня о 17:00 за адресою: Новий бульвар, 4, м.Житомир
За усіма питаннями звертайтесь за телефонами 0939955107, 0974310869 Людмила.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"