Последние новости
Главная / Новости / В Олевському районі міліція затримала бурштинокопачів із мотопомпою, сачками й лопатами — Новости Житомира

В Олевському районі міліція затримала бурштинокопачів із мотопомпою, сачками й лопатами — Новости Житомира

В Олевському районі міліція затримала бурштинокопачів із мотопомпою, сачками й лопатами
Під час профілактичного рейду уночі 26 серпня працівники міліції затримали трьох чоловіків, які займались незаконним видобутком бурштину. У порушників вилучено мотопомпу та інше знаряддя для незаконного промислу. Триває перевірка. В одному з найвіддаленіших лісових масивів Олевського району Житомирщини правоохронці затримали трьох бурштинокопачів.
– Порушників виявили в одному з важкодоступних місць – довкола болотиста місцевість і потрапити туди непросто, особливо для нетутешніх. До того ж, копачі працювали уночі під світлом ліхтарів. На момент нашої появи була включена мотопомпа, яка відкачує воду з грунту, – розповів заступник начальника УПЗСЕ Дмитро Лазаренко. – Усе виявлене на місці події обладнання нами було вилучено та доставлено до райвідділу міліції.
Серед знарядь незаконного видобутку бензинова мотопомпа, пожежні рукави, сачки, лопати, налобні ліхтарі та інше.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"