Последние новости
Главная / Новости / Одесити за 18 млн. грн. переобладнають лінію електропередачі у двох районах Житомирщини — Новости Житомира

Одесити за 18 млн. грн. переобладнають лінію електропередачі у двох районах Житомирщини — Новости Житомира

Одесити за 18 млн. грн. переобладнають лінію електропередачі у двох районах Житомирщини
Одеське ТОВ “Південна енергетична компанія” за 17 млн. 700 тис. 448.8 грн. (з ПДВ) для ПАТ “ЕК “Житомиробленерго” зробить технічне переоснащення повітряної лінії електропередачі у двох районах Житомирщини.
Про це пише “Вісник державних закупівель”.
Дата акцепту – 23 вересня.
Згідно документів, передбачено переоснащення (заміна опор та проводу) ПЛ-35 кВ “Курне – Зелена Поляна” із відгалуженням на ПС “Миколаївка” довжиною 35,08 км у Червоноармійському та Новоград-Волинському районах.
Окрім того, в документації зазначалось, що очікувана вартість виконання робіт становила 17 млн. 759 тис. 112,00 грн. без ПДВ, крім того ПДВ -3 млн. 551 тис. 822,40 грн., разом 21 млн. 310 тис. 934,40 грн. Але фірма-переможець вклалась в 17 мільйонів разом з ПДВ.
Як “Наші гроші”, власниками одеського ТОВ “Південна енергетична компанія” є Юрій Малярчук, відомий як голова конеспортивного клубу “Богнатово” (Роздільнянський район Одеської області), Алла Малярчук, кіпрський офшор “Рексміт лімітед” (Rexmith limited) і Валентин Зарубін з Казахстану, який очолює “Казременерго”. Раніше частка Зарубіна належала росіянину Володимиру Шугайло, відомого як замначальника комерційного управління “Нафтогазової компанії “Ітера” (Росія), яка у 1990-х роках постачала туркменський газ в Україну.
Окрім одеситів в торгах брали участь і житомирське ДП “Житомирська механізована колона” публічного акціонерного товариства “Київсільелектро”, але запропонувало 19 млн. грн.
“Житомиробленерго” підконтрольне російській V.S. Energy. Бенефіціарами цієї групи є ряд російських бізнесменів на чолі з Алєксандрам Бабаковим.
Як писав Репортре, у – свого улюбленця – на реконструкцію мережі за 15 млн. грн.

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена