Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня — Новости Житомира

Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня — Новости Житомира

Житомиряни не готові відмовлятися від купівлі букетів на 1 вересня
Першокласник Андрій вже готовий до школи. На квітковий ринок з бабусею прийшов за букетом для першої вчительки.
«Купили троянди, красиву таку гілочку 20 грн – це нормально», – каже бабуся першокласника Надія Коваленко.
Асортимент букетів широкий, найбільшим попитом користуються троянди та айстри. Та найдовша черга шикується біля квіткових новинок.
«Квітка називаються еустома, з недавнього часу ми почали вирощувати у себе їх. Це їх сезон і вони, коли вирощуються у нас, стоять довше набагато. Гілочка еустоми 15,20 і 25 грн», – розповідає продавець Ірина Столяр.
Батьки помітили, що до першого вересня ціни дещо зросли, але відмовлятись від купівлі букету вони не збираються.
Житомирянка Олеся Невмержицька розповідає: «Я для себе вирішила зробити експеримент, тиждень тому просто проходила повз і запитала. Троянда була 10 грн., зараз – 15-20. Подорожчали. 90 грн. за 2 букета».
«Директор школи сказав, що необов’язково квіти, але ми вважаємо, що на це свято мають бути присутні квіти обов’язково. Нам сподобався такий жовто-блакитний букет, патріотичний стиль. Ціни – ось такий букет 60 грн. Коштує», – розповідає мама першокласника Світлана Самойленко
Вчителі цього року обов’язково будуть з квітами – прогнозують продавці, адже житомиряни як і в попередні роки активно купують букети.
«Як би там не брали, а на перше вересня беруть діткам. Дорогі не можуть люди. Саме таке в межах 30,35,40. Більше рози, еустому. В осносному маленькі рози, які вдома вирощуються. Вони і дешевші, і людей влаштовує», – каже продавець квітів Галина Хмілевська.
Без букету на перший дзвоник піде третьокласниця Даша. З мамою вони вирішили, що замість квітів куплять шоколад.
«Я вважаю просто краще цукерки занести або шоколадку або цукерки. А квіти нехай ростуть краще», – каже мама Світлана Бірюченко.
Святкувати без квітів стало популярно і через бойові дії на Сході. Школярі і студенти відмовляються від купівлі букетів, а заощаджені гроші передають на користь військовим. Так у липні студенти Житомирського технологічного університету замість квітів на випускник придбали більше тисячі літрів води для військовослужбовців 95-ї окремої аеромобільної бригади.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"