Последние новости
Главная / Новости / Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості — Новости Житомира

Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості — Новости Житомира

Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості
Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості Сьогодні, 17:22 УДАІ УМВС України в Житомирській області попереджає водіїв про обмеження швидкості на автодорозі Київ – Ковель.
Через тління торф’яників водіям транспортних засобів не рекомендують перевищувати швидкості руху до 50 км/год. В умовах обмеженої видимості на окремих ділянках автодороги Київ – Ковель працівники ДАІ радять водіям рухатись з увімкненим ближнім світлом фар, користуватися пасками безпеки, дотримуватись дистанції та не перевищувати безпечної швидкості.
Аби уникнути створення аварійних ситуацій, про кожен маневр слід завчасно попереджати інших водіїв світловими сигналами. У разі виникнення необхідності зупинити автомобіль, обов’язково включіть аварійну світлову сигналізацію.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"