Последние новости
Главная / Новости / Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості — Новости Житомира

Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості — Новости Житомира

Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості
Житомирських водіїв попереджають про обмеження швидкості Сьогодні, 17:22 УДАІ УМВС України в Житомирській області попереджає водіїв про обмеження швидкості на автодорозі Київ – Ковель.
Через тління торф’яників водіям транспортних засобів не рекомендують перевищувати швидкості руху до 50 км/год. В умовах обмеженої видимості на окремих ділянках автодороги Київ – Ковель працівники ДАІ радять водіям рухатись з увімкненим ближнім світлом фар, користуватися пасками безпеки, дотримуватись дистанції та не перевищувати безпечної швидкості.
Аби уникнути створення аварійних ситуацій, про кожен маневр слід завчасно попереджати інших водіїв світловими сигналами. У разі виникнення необхідності зупинити автомобіль, обов’язково включіть аварійну світлову сигналізацію.

Интересное

У Житомирі 2 жовтня стартує набір до патрульної поліції — Новости Житомира

З 2 по 23 жовтня 2015 року у м. Житомирі проводитиметься набір до нової патрульної поліції. Бажаючі змінити країну на краще можуть подати заявку, звернувшись особисто за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, 6 (приміщення обласного облмуздрамтеатру) або заповнити онлайн-анкету на сайті www.mvs.gov.ua. Вимоги до кандидатів: – прагнення до якісних змін; – вік від 21 до