Последние новости
Главная / Новости / В здоровому тілі – здоровий дух — Новости Житомира

В здоровому тілі – здоровий дух — Новости Житомира

В здоровому тілі – здоровий дух  
Життя людини немислиме без спорту та здорового способу життя. Кожен із нас знаходить у спорті щось своє. Для одних це барвисте видовище або хобі, для інших спосіб для зміцнення свого здоров’я, а треті обирають спорт своєю професією. Відомо що, спорт – це спосіб самовираження і метод виховання правильних якостей характеру людини.
Спортивні досягнення постають на перше місце, успіхи в ньому характеризують людину набагато більше, ніж звичайна робота,тому підтримка спортсменів є досить актуальною та важливою в розвитку спорту області та збільшенні кількості спортивних досягнень. Житомирська обласна партійна організація Аграрної партії України впродовж тривалого періоду допомагає спортсменам різних рівнів на різних змаганнях. Не є винятком і 25 вересня цього року, де в селі Левкові і відбулося привітання спортсменів головою Житомирської обласної партійної організації Козіна Віктора, що відбули на Всеукраїнські спортивні змагання команд переможців серед сільських територіальних громад.
Команда – переможець обласного турніру, яка складається із спортсменів Левківської сільської ради Житомирського району на чолі з багаторазовим переможцем спортивних турнірів спортсменом-гірьовіком Побережним Олександром Михайловичем. Віктор Васильович Козін та заступник голови Житомирської обласної організації Дідківський Микола Петрович привітали команду з побажаннями повернутись із змагань з перемогою яка додасть чергової слави нашому поліському краю.
“>
Прес-служба Житомирської обласної організації Аграрної партії України

Интересное

У новому опалювальному році у 4-х навчальних закладах Житомира запрацюють котельні на твердому паливі. ФОТО Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.  Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти. Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у