Последние новости
Главная / Новости / У підприємства в Житомирській області РДА хоче через суд повернути землю вартістю майже 17 млн грн — Новости Житомира

У підприємства в Житомирській області РДА хоче через суд повернути землю вартістю майже 17 млн грн — Новости Житомира

У підприємства в Житомирській області РДА хоче через суд повернути землю вартістю майже 17 млн грн
Коростенською міжрайонною прокуратурою заявлено до суду позов в інтересах райдержадміністрації про розірвання з товариством договору оренди земельної ділянки вартістю майже 17 млн грн та повернення її у державну власність.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Установлено, що підприємство, взявши у 2011 році в оренду на 19 років земельну ділянку площею 75 га, у порушення умов договору, впродовж 5 місяців не сплачувало кошти за її користування. Унаслідок цього товариство заборгувало до бюджету майже 235 тис грн. Наразі позов перебуває на розгляді у суді», –йдеться в повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"