Последние новости
Главная / Новости / Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше — Новости Житомира

Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше — Новости Житомира

Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше
За п’ять днів прибуток ЖТТУ збільшився на 81 тис грн. Про це розповів начальник комунального підприємства Олег Таможський на сесії Житомирської ради 20 серпня, пише сайт .
Таможський запевнив, що за дні, поки маршрутки не їздили по Київській, дійсно було більше пасажирів у комунальному транспорті.
«Та залишилася проблема – деякі маршрутні транспортні засоби досі їздять по вулиці Київській. Серед них: 10, 108, 40, 25, 110, 11, 126, 2, 14, 125 та інші», – сказав він.
Виконуюча обов’язків міського голови Любов Цимбалюк відповіла, що буде проведена спільна нарада із головою Житомирської облдержадміністрації Сергієм Машковським щодо вказаних приміських маршрутів, аби їх прибрати з вулиці Київської.
Нагадаємо, що раніше заступник міського голови Євгеній Демчик розповів, що ті маршрутні «таксі», які поїхали по вулиці Київській, порушили умови договору та понесуть за це відповідальність.
Зокрема, за його словами, порушниками є ПП “Бабкін” та “Залізний пегас”.
Робоча група, яка вивчала питання про рух маршруток по вулиці Київській, , що з 20 серпня вони мають повернутись на центральну магістраль. Утім, виконком такого рішення не приймав.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"