Последние новости
Главная / Новости / Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше — Новости Житомира

Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше — Новости Житомира

Поки на Київській не було маршруток, ТТУ заробило на 81 тисячу гривень більше
За п’ять днів прибуток ЖТТУ збільшився на 81 тис грн. Про це розповів начальник комунального підприємства Олег Таможський на сесії Житомирської ради 20 серпня, пише сайт .
Таможський запевнив, що за дні, поки маршрутки не їздили по Київській, дійсно було більше пасажирів у комунальному транспорті.
«Та залишилася проблема – деякі маршрутні транспортні засоби досі їздять по вулиці Київській. Серед них: 10, 108, 40, 25, 110, 11, 126, 2, 14, 125 та інші», – сказав він.
Виконуюча обов’язків міського голови Любов Цимбалюк відповіла, що буде проведена спільна нарада із головою Житомирської облдержадміністрації Сергієм Машковським щодо вказаних приміських маршрутів, аби їх прибрати з вулиці Київської.
Нагадаємо, що раніше заступник міського голови Євгеній Демчик розповів, що ті маршрутні «таксі», які поїхали по вулиці Київській, порушили умови договору та понесуть за це відповідальність.
Зокрема, за його словами, порушниками є ПП “Бабкін” та “Залізний пегас”.
Робоча група, яка вивчала питання про рух маршруток по вулиці Київській, , що з 20 серпня вони мають повернутись на центральну магістраль. Утім, виконком такого рішення не приймав.

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена