Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки
Спекотна погода та відсутність опадів у більшості регіонів України негативно вплинули на пожежу ситуацію, в тому числі і в нашій області. До пожеж в побуті додалися масові загоряння сухої трави ті лісової підстилки.
Нагадаємо, що на Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки. В порівнянні з минулим роком кількість пожеж зросла майже в 100%. С початку року виникло 2611 згорань, з них 802 в екосистемах.
На найближчі дні очікується, що температура повітря залишиться високою. Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!
Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.
У місцях збирання врожаю повинна чергувати пристосована для цілей пожежогасіння техніка. Поля мають бути обкошені та оборані для запобігання перекидання на них пожеж від займань сухої трави чи викинутого недопалка.
Кожен працівник сільськогосподарського підприємства повинен знати порядок дій на випадок виникнення пожежі і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння. Від пильності кожного з нас залежить безпека усієї області!
Також нагадаємо, що через підвищену пожежну небезпеку в області обмежено доступ громадян до лісу та призупинено мисливський сезон.

Интересное

У бійця 30-ї бригади, який врятував більше ста побратимів, водій маршрутки вимагав гроші — Новости Житомира

Бійця 30-ї бригади Петра Дубовика з Новоград-Волинська, який врятував понад 100 бійців в районі Дебальцевого, не пустили в автобус за посвідченням УБД. Про це пишуть "Факти". Житель Житомирщини механік-водій Петро Дубовик, який при виході з Дебальцеве врятував понад сто бійців і був нагороджений орденом «За мужність», після поранення знаходився в госпіталі, а зараз проходить медкомісію