Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки — Новости Житомира

На Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки
Спекотна погода та відсутність опадів у більшості регіонів України негативно вплинули на пожежу ситуацію, в тому числі і в нашій області. До пожеж в побуті додалися масові загоряння сухої трави ті лісової підстилки.
Нагадаємо, що на Житомирщині продовжує утримуватись найвищий 5 клас пожежної небезпеки. В порівнянні з минулим роком кількість пожеж зросла майже в 100%. С початку року виникло 2611 згорань, з них 802 в екосистемах.
На найближчі дні очікується, що температура повітря залишиться високою. Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!
Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.
У місцях збирання врожаю повинна чергувати пристосована для цілей пожежогасіння техніка. Поля мають бути обкошені та оборані для запобігання перекидання на них пожеж від займань сухої трави чи викинутого недопалка.
Кожен працівник сільськогосподарського підприємства повинен знати порядок дій на випадок виникнення пожежі і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння. Від пильності кожного з нас залежить безпека усієї області!
Також нагадаємо, що через підвищену пожежну небезпеку в області обмежено доступ громадян до лісу та призупинено мисливський сезон.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"