Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області правоохоронці зясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші — Новости Житомира

У Житомирській області правоохоронці зясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші — Новости Житомира

У Житомирській області правоохоронці з’ясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші
Державна екологічна інспекція виявила незаконне видобування грунтосуміші на території Кам’янської сільської ради Житомирського району.
Про це повідомила прес-служба держекоінспекції у Житомирській області.
«18.09.2015 року працівниками Держекоінспекції у Житомирській області виявлено, що у межах с. Кам’янка Житомирського району невідомими особами із застосуванням важкої землерийної техніки, а саме: екскаватора ЮМЗ 26А, гусеничного бульдозера на базі ДТ 75 та вантажного автомобіля КАМАЗ, проводилося зняття поверхневого родючого шару ґрунту, днопоглиблюючі роботи та переміщення добутої грунтосуміші у невідомому напрямку. З боку осіб, які були присутні на місці проведення зазначених вище робіт, а також органів місцевого самоврядування обґрунтованих дозвільних та правовстановлюючих документів не представлено», – йдеться в повідомленні.
Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища викликали слідчо-оперативну групу Житомирського РВ з метою з’ясування всіх додаткових обставин за даним фактом, – повідомила прес-служба.
Як повідомляв , екологи д у чотирьох селах Житомирської області.
Фото прес-служби держекоінспекції у Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"