Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області правоохоронці зясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші — Новости Житомира

У Житомирській області правоохоронці зясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші — Новости Житомира

У Житомирській області правоохоронці з’ясовують обставини незаконного видобутку грунтосуміші
Державна екологічна інспекція виявила незаконне видобування грунтосуміші на території Кам’янської сільської ради Житомирського району.
Про це повідомила прес-служба держекоінспекції у Житомирській області.
«18.09.2015 року працівниками Держекоінспекції у Житомирській області виявлено, що у межах с. Кам’янка Житомирського району невідомими особами із застосуванням важкої землерийної техніки, а саме: екскаватора ЮМЗ 26А, гусеничного бульдозера на базі ДТ 75 та вантажного автомобіля КАМАЗ, проводилося зняття поверхневого родючого шару ґрунту, днопоглиблюючі роботи та переміщення добутої грунтосуміші у невідомому напрямку. З боку осіб, які були присутні на місці проведення зазначених вище робіт, а також органів місцевого самоврядування обґрунтованих дозвільних та правовстановлюючих документів не представлено», – йдеться в повідомленні.
Держінспектори з охорони навколишнього природного середовища викликали слідчо-оперативну групу Житомирського РВ з метою з’ясування всіх додаткових обставин за даним фактом, – повідомила прес-служба.
Як повідомляв , екологи д у чотирьох селах Житомирської області.
Фото прес-служби держекоінспекції у Житомирській області

Интересное

У Новограді-Волинському відкрили пам’ятник воїнам, які загинули на сході України — Новости Житомира

23 серпня у свято Дня Державного Прапора, у Новограді-Волинському Житомирської області було відкрито пам’ятник воїнам, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. На заході були присутні керівники міста та району, місцеві жителі, а також народний депутат України Борислав Розенблат. Цього дня у Новограді-Волинському ніяких святкувань до Дня прапору не було заплановано, адже в