Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради — Новости Житомира

У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради — Новости Житомира

У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради
У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради Сьогодні, 10:02 Сьогодні, 11 серпня, стане відомо, хто із депутатів Житомирської міської ради найчастіше пропускав засідання сесій.
З ініціативи громадського руху «ЧЕСНО» в обласному центрі відбудеться прес-конференція, під час якої назвуть імена кандидатів на відкликання у Житомирській міськраді.
Організатори заходу наголошують, що за законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії чи постійної комісії протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»).
Прес-конференція відбудеться за підсумками моніторингу роботи місцевих рад у рамках кампанії «Чесна весна – відповідальна осінь».

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена