Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради — Новости Житомира

У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради — Новости Житомира

У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради
У Житомирі назвуть депутатів, які найчастіше прогулювали сесії міськради Сьогодні, 10:02 Сьогодні, 11 серпня, стане відомо, хто із депутатів Житомирської міської ради найчастіше пропускав засідання сесій.
З ініціативи громадського руху «ЧЕСНО» в обласному центрі відбудеться прес-конференція, під час якої назвуть імена кандидатів на відкликання у Житомирській міськраді.
Організатори заходу наголошують, що за законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань сесії чи постійної комісії протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»).
Прес-конференція відбудеться за підсумками моніторингу роботи місцевих рад у рамках кампанії «Чесна весна – відповідальна осінь».

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"