Последние новости
Главная / Новости / У Коростені фіналіст Х-фактор Нікіта Ломакін розповів про здоровий спосіб життя — Новости Житомира

У Коростені фіналіст Х-фактор Нікіта Ломакін розповів про здоровий спосіб життя — Новости Житомира

У Коростені фіналіст Х-фактор Нікіта Ломакін розповів про здоровий спосіб життя
Сьогодні, 24 вересня, до Коростеня завітав проект “Все здорово” із зірковим гостем фіналістом шоу Х фактор Нікітою Ломакіним.
З вересня 2015 року по березень 2016 року БФ «Форум соціальних ініціатив» планує відвідати до 100 міст України та охопити більш ніж 400 шкіл з соціальною програмою «Все здорово». Так, сьогодні в Коростені в рамках програми відбулась презентації проекту та лекція зіркового гостя про важливість дотримання здорового способу життя для досягнення професійного успіху та особистих звершень. Нікіта Ломакін зустрівся з учнями ЗОШ № 2 та №5. Артист закликав відмовитись від шкідливих звичок, а на підкріплення роздав присутнім буклети «7 правил здорового життя».
В рамках проекту у кожному місті проводиться благодійний концерт Нікіти Ломакіна. Коростень не став виключенням, і вже сьогодні ввечері відбудеться концерт молодого артиста. Частина коштів, зібраних з концертів, відомий виконавець передає до будинку-інтернату для дітей хворих ДЦП.
Довідково:
За даними соціологічних досліджень, тільки 3% школярів залишають стіни шкіл абсолютно здоровими. За останні 5 років на 41% збільшилася кількість учнівської молоді, віднесеної за станом здоров’я до спеціальної медичної групи. На 60% зросла кількість неповнолітніх, які вживають наркотики, курять, п’ють.
Ідея проекту: створення спільноти успішних школярів, які самі будуть популяризувати здоровий спосіб життя серед однолітків. Сторінку спільноти можна побачити за посиланням: .

Интересное

У новому опалювальному році у 4-х навчальних закладах Житомира запрацюють котельні на твердому паливі. ФОТО Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.  Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти. Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у