Последние новости
Главная / Новости / До Житомира з Данії передали медикаменти та швидку у зону АТО — Новости Житомира

До Житомира з Данії передали медикаменти та швидку у зону АТО — Новости Житомира

До Житомира з Данії передали медикаменти та “швидку” у зону АТО
Машина «швидкої», яку доставлять у зону АТО, надійшла до Житомира з Данії.
А для Житомирського військового госпіталю волонтери передали десятки коробок з медикаментами від української діаспори цієї країни та операційне ліжко від організації «Лондон. ЄвроМайдан». Житомирянка Ольга Блаженко, яка живе в Данії, сама змушена боротися з важкою недугою, проте постійно передає допомогу українським військовим. Вона розповіла: «Ми створили україно-данську волонтерську спілку «Збережи Україну».
До неї входять півтори сотні осіб – і данці, і українці. Коли довідалися, що є машина «швидкої» вартістю майже дві тисячі євро, вирішили, що маємо її обов’язково придбати. Частину суми допомогла зібрати данська баптистська церква, частину люди самі перевели на наш рахунок.
Дякуючи за допомогу медикаментами, начальник госпіталю Олександр Серебряков зазначив, що волонтери з Данії тут уже вдруге.
Джерело:

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена