Последние новости
Главная / Новости / До Житомира з Данії передали медикаменти та швидку у зону АТО — Новости Житомира

До Житомира з Данії передали медикаменти та швидку у зону АТО — Новости Житомира

До Житомира з Данії передали медикаменти та “швидку” у зону АТО
Машина «швидкої», яку доставлять у зону АТО, надійшла до Житомира з Данії.
А для Житомирського військового госпіталю волонтери передали десятки коробок з медикаментами від української діаспори цієї країни та операційне ліжко від організації «Лондон. ЄвроМайдан». Житомирянка Ольга Блаженко, яка живе в Данії, сама змушена боротися з важкою недугою, проте постійно передає допомогу українським військовим. Вона розповіла: «Ми створили україно-данську волонтерську спілку «Збережи Україну».
До неї входять півтори сотні осіб – і данці, і українці. Коли довідалися, що є машина «швидкої» вартістю майже дві тисячі євро, вирішили, що маємо її обов’язково придбати. Частину суми допомогла зібрати данська баптистська церква, частину люди самі перевели на наш рахунок.
Дякуючи за допомогу медикаментами, начальник госпіталю Олександр Серебряков зазначив, що волонтери з Данії тут уже вдруге.
Джерело:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"