Последние новости
Главная / Новости / 240 житомирських дітей взяли участь дні здоров’я Свято-Михайлівського собору — Новости Житомира

240 житомирських дітей взяли участь дні здоров’я Свято-Михайлівського собору — Новости Житомира

240 житомирських дітей взяли участь дні здоров’я Свято-Михайлівського собору
240 житомирських дітей взяли участь дні здоров’я Свято-Михайлівського собору Сьогодні, 15:08 Учні та викладачі Духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира 20 вересня відзначили день здоров’я. Захід проходив у мальовничому селі Богданівка.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби собору.
День здоров’я розпочався з молебню, який відслужив настоятель собору протоієрей Богдан Бойко. Усі присутні просили у Господа подати благословення на поїздку та гарний день. Після молебню отець Богдан звернувся до дітей, батьків та викладачів з повчальним словом.
Діти з захопленням грали у шахи, футбол, волейбол, каталися на гойдалках і брали участь у різноманітних естафетах. Поряд з активним відпочинком викладачі підготували для дітей і біблійні уроки, оскільки піклуватися треба не тільки про тіло, а й про душу.
У дні здоров’я брали участь близько 240 дітей. Напередодні, 19 вересня, ще 120 малят мали можливість активно і весело провести час на мальовничій природі.

Интересное

Радіоведучі із Житомира провели рекордний радіоефір — Новости Житомира

Радіоведучі з Житомира Юлія Карпова та Дмитро Єгоров – 17 серпня розпочали 65-годинний ефір та поставили одразу декілька рекордів. Про це йдеться на офіційній сторінці соцмережі: “Порядок, всі живі :)1. Ми маєм НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД. Все як хотіли.2. Ми встановили СВІТОВИЙ РЕКОРД на найдовший ефір на онлайн-радіостанції (попередній рекорд – 52 години)3. Діма зробив все для