Последние новости
Главная / Новости / Міністерство молоді та спорту України сприятиме у реконструкції стадіону «Полісся» — Новости Житомира

Міністерство молоді та спорту України сприятиме у реконструкції стадіону «Полісся» — Новости Житомира

Міністерство молоді та спорту України сприятиме у реконструкції стадіону «Полісся»
Сьогодні, 24 вересня 2015 року, відбулася зустріч з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим у малій залі Житомирської ОДА. В залі були присутні представники молодіжних громадських організацій, спортивна громадськість Житомирщини, керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.
Ігор Жданов на зустрічі сказав: «Міністерство молоді та спорту України сприятиме у реконструкції центрального стадіону міста Житомира «Полісся». Разом із головою Житомирської облдержадміністрації Сергієм Машковським ми обговорили це питання і прийняли рішення, що на рівні Міністерства будемо допомагати у відбудові вашого центрального стадіону «Полісся»», – сказав Ігор Жданов.
Усі присутні мали змогу задати запитання Міністру та отримати відповіді на них.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"