Последние новости
Главная / Новости / Благодійники передали Житомирському військовому шпиталю тренажери для реабілітації бійців — Новости Житомира

Благодійники передали Житомирському військовому шпиталю тренажери для реабілітації бійців — Новости Житомира

Благодійники передали Житомирському військовому шпиталю тренажери для реабілітації бійців
Гуманітарну допомогу Житомирському військовому шпиталю передали представники Благодійного фонду родини Розенблат. Тренажери та ходунки для виходжування поранених військових в Україну передали благодійники з Німеччини – «Alles Wird Gut». Місцеві волонтери доставили обладнання у шпиталь.
«До нас звернулися волонтери з такою проблемою: на базі нашого госпіталю немає реабілітації для наших захисників. Ми вирішили, що потрібно якось допомогти, підняли багато начальників, чиновників, які погодилися, що потрібно відкрити центр реабілітації для наших військових. Наш фонд вирішив надати для госпіталю три велотренажери, ходунки на колесах, кермо-стільці і спідню білизну для наших бійців. Саме це обладнання було привезене з Німеччини», – розповіла представниця Благодійного фонду родини Розенблат Людмила Альтовська.
Лікарі зізнаються: таке обладнання допоможе їм швидше ставити бійців на ноги.
«Підключимо, розберемося. Тому що у нас до цього часу їх не було. Таку апаратуру ми отримали вперше. Хоч вона була у вжитку, але це для нас маленький скарб. Ще Пирогов казав, що не настільки складна операція, як вчасно виходити хворого. Тому вчасно надана реабілітація – зуміти вчасно поставити в старі бійців. Дякуємо фонду сім’ї Розенблат, що вони нам цю надали допомогу», – каже завідувач фізіотерапевтичного відділення Житомирського військового госпіталю Петро Колеснік.
Медики не приховують: аби обладнати реабілітаційний центр, їм не обійтися без допомоги волонтерів.
«У зв’язку з АТО у нас збільшилась потреба у лікувальній фізкультурі, ми своїми силами зробили ремонт, як могли, але потужності такої у нас нема. Потрібно зробити дах, якщо можливо, що одну кімнату, і якщо хтось долучиться з волонтерів до цього, то ми будемо дуже вдячні», – говорить старша медична сестра фізіотерапевтичного кабінету Житомирського військового госпіталю Тетяна Завадська.
Представники Благодійного фонду родини Розенблат кажуть: у допомозі українським військовим об’єдналася низка благодійників із Європи: серед яких «ALLES WIRD GUT», «Bevar Ukraina», «Ластiвка» та волонтер Крістіан Рузіняк. Вони обіцяють, що і надалі надаватимуть допомогу військовому шпиталю.

Интересное

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі — Новости Житомира

Про житомирську погоду дізнаються в агротехколеджі Сьогодні, 15:41 Не всі жителі обласного центру знають, що саме на території цього навчального закладу знаходиться обласний центр з гідрометеорології та житомирська метеостанція. Працівники центру розмістилися на першому поверсі студентської їдальні, де і працюють знавці погодного настрою. Тому, коли що сіяти та садити майбутні агрономи не гадають, а можуть