Последние новости
Главная / Новости / ДАІ попереджає про обмеження швидкості руху у Житомирській області через задимлення — Новости Житомира

ДАІ попереджає про обмеження швидкості руху у Житомирській області через задимлення — Новости Житомира

ДАІ попереджає про обмеження швидкості руху у Житомирській області через задимлення
На окремих ділянках автодороги Київ-Ковель Житомирської області через загорання торфяників та задимлення Державтоінспекція просить водіїв обмежити рух швидкості автомобілів.
Про це повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Житомирській області.
«У зв’язку із загоранням торф’яного покрову в північних районах Житомирської області спостерігається задимлення окремих ділянок автодороги «Київ – Ковель». Державтоінспекція попереджає водіїв транспортних засобів про обмеження швидкості руху до 50 кілометрів на годину», – йдеться у повідомленні.
В умовах обмеженої видимості на окремих ділянках автодороги «Київ – Ковель» Державтоінспекція радять водіям рухатись із увімкненим ближнім світлом фар, користуватися пасками безпеки, дотримуватись дистанції та не перевищувати безпечної швидкості. Аби уникнути створення аварійних ситуацій, про кожен маневр слід завчасно попереджати інших водіїв світловими сигналами.
У разі виникнення необхідності зупинити автомобіль, обов’язково включіть аварійну світлову сигналізацію.
Як повідомляв , на трасі Київ-Ковель, в Олевському районі Житомирської області, близько першої години ночі 27 серпня

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"