Последние новости
Главная / Новости / У Попільнянському районі будинок 4 дітей без батьківської опіки чекатиме на їх повернення — Новости Житомира

У Попільнянському районі будинок 4 дітей без батьківської опіки чекатиме на їх повернення — Новости Житомира

У Попільнянському районі будинок 4 дітей без батьківської опіки чекатиме на їх повернення
У Попільнянському районі будинок 4 дітей без батьківської опіки чекатиме на їх повернення Сьогодні, 09:47 За втручання прокуратури Попільнянського району за 4 неповнолітніми дітьми буде збережено право на житловий будинок вартістю 22 тис грн.
У 2007 році суд позбавив батьківських прав стосовно чотирьох неповнолітніх дітей жительку с. Макарівка, якій належить будинок вартістю 22 тис. грн.
Проте, питання про накладення заборони на відчуження житла не було вирішене.
Старша сестра та 11-річний брат перебувають під опікою у родичів, ще двоє сестричок 16-ти та 14-ти років виховуються у дитячому будинку-інтернаті та у прийомній сім’ї.
Відповідно до вимог законодавства, за дітьми, позбавленими батьківського піклування, що перебувають під опікою, у будинку-інтернаті або у прийомній сім’ї, зберігається житло, в якому вони зареєстровані.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"