Последние новости
Главная / Новости / У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню — Новости Житомира

У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню — Новости Житомира

У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню
За оплачену годину у липні на Житомирщині найманий працівник отримував в середньому 21 гривню.
Такі дані наводить управління статистики.
Середня зарплата в попередньому місяці становила 3 тис. 419 грн. Це на 15% більше, ніж в попередньому році в аналогічний період.
Найвищу зарплатню отримують працівники фінансової та страхової діяльності – в середньому 6 тис. 143 грн. та добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 4 тис. 940 грн.
Найменше отримують працівники, що задіяні у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 2 тис. 668 грн. та тимчасового розміщування й організації харчування – 1 тис. 641 грн.

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали