Последние новости
Главная / Новости / У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню — Новости Житомира

У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню — Новости Житомира

У липні на Житомирщині в середньому за годину наймані працівники отримували 21 гривню
За оплачену годину у липні на Житомирщині найманий працівник отримував в середньому 21 гривню.
Такі дані наводить управління статистики.
Середня зарплата в попередньому місяці становила 3 тис. 419 грн. Це на 15% більше, ніж в попередньому році в аналогічний період.
Найвищу зарплатню отримують працівники фінансової та страхової діяльності – в середньому 6 тис. 143 грн. та добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 4 тис. 940 грн.
Найменше отримують працівники, що задіяні у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 2 тис. 668 грн. та тимчасового розміщування й організації харчування – 1 тис. 641 грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"