Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9 — Новости Житомира

У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9 — Новости Житомира

У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9
Про це на своїй сторінці повідомив заступник міського голови .
“Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. До мене довгий час зверталися жителі вул. Довженка з проханням повернути цей маршрут. Раніше керівництво підприємства визначило його нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян та гостей міста”, – зазначив Демчик.
Сьогодні, 4 вересня начальник ТТУ Олег Таможський з працівниками підприємства, перевірили чи все готово для того, щоб тролейбуси за цим маршрутом були запущені.
Зараз Житомирське трамвайно-тролейбусне управління випускає на лінію 89 тролейбусів. Рухомий склад постійно збільшується. Наприклад, цього тижня ЖТТУ отримало ще 2 тролейбуси марки Skoda.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"