Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9 — Новости Житомира

У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9 — Новости Житомира

У Житомирі відновлять рух тролейбусного маршруту № 9
Про це на своїй сторінці повідомив заступник міського голови .
“Тепер з вулиці Бердичівської можна зручно дістатися Корбутівки, і навпаки. До мене довгий час зверталися жителі вул. Довженка з проханням повернути цей маршрут. Раніше керівництво підприємства визначило його нерентабельним, тому питання 9-го маршруту обговорювалося майже півроку. Але все ж нам вдалося знайти компроміс, а 9-ка вже у вівторок буде перевозити житомирян та гостей міста”, – зазначив Демчик.
Сьогодні, 4 вересня начальник ТТУ Олег Таможський з працівниками підприємства, перевірили чи все готово для того, щоб тролейбуси за цим маршрутом були запущені.
Зараз Житомирське трамвайно-тролейбусне управління випускає на лінію 89 тролейбусів. Рухомий склад постійно збільшується. Наприклад, цього тижня ЖТТУ отримало ще 2 тролейбуси марки Skoda.

Интересное

У новому опалювальному році у 4-х навчальних закладах Житомира запрацюють котельні на твердому паливі. ФОТО Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.  Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти. Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у