Последние новости
Главная / Новости / Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні — Новости Житомира

Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні — Новости Житомира

Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні
134 військовослужбовця і 321 учасників АТО отримали безкоштовну стоматологічну допомогу у рамках проекту «Санація». Про це розповідає начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Роман Зелінський.
«Санація» – це спільний проект Асоціації стоматологів України, Міністерства оборони України та небайдужих стоматологів з надання безкоштовної стоматологічної допомоги мобілізованим та учасникам Антитерористичної операції.
Мета проекту – наблизити надання якісної стоматологічної допомоги до військовослужбовців на великих полігонах та навчальних центрах по всій Україні», – розповідають житомирські стоматологи.На Житомирському полігоні вже обладнано два стоматологічних кабінети.
З середини червня приватно практикуючі лікарі-стоматологи надають тут допомогу військовослужбовцям на волонтерських засадах. Як повідомля прес-служба міськради, наразі медичну стоматологічну допомогу на сучасному рівні вже отримали 500 військовослужбовців.
Серед міських закладів стоматологічна допомога військовослужбовцям надається фахівцями Житомирської міської стоматологічної поліклініки № 1 та Житомирської міської стоматологічної поліклініки № 2 на безоплатній основі.
Через збільшення кількості мобілізованих, зростає потреба й у стоматологічних фахівцях. Тож стоматологи міста закликають свої колег долучитися до цієї благородної справи.
Контактні номери – (067) 410-18-53, (097) 523-28-87.

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали