Последние новости
Главная / Новости / Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні — Новости Житомира

Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні — Новости Житомира

Житомирські стоматологи надають безкоштовні послуги військовослужбовцям на полігоні
134 військовослужбовця і 321 учасників АТО отримали безкоштовну стоматологічну допомогу у рамках проекту «Санація». Про це розповідає начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Роман Зелінський.
«Санація» – це спільний проект Асоціації стоматологів України, Міністерства оборони України та небайдужих стоматологів з надання безкоштовної стоматологічної допомоги мобілізованим та учасникам Антитерористичної операції.
Мета проекту – наблизити надання якісної стоматологічної допомоги до військовослужбовців на великих полігонах та навчальних центрах по всій Україні», – розповідають житомирські стоматологи.На Житомирському полігоні вже обладнано два стоматологічних кабінети.
З середини червня приватно практикуючі лікарі-стоматологи надають тут допомогу військовослужбовцям на волонтерських засадах. Як повідомля прес-служба міськради, наразі медичну стоматологічну допомогу на сучасному рівні вже отримали 500 військовослужбовців.
Серед міських закладів стоматологічна допомога військовослужбовцям надається фахівцями Житомирської міської стоматологічної поліклініки № 1 та Житомирської міської стоматологічної поліклініки № 2 на безоплатній основі.
Через збільшення кількості мобілізованих, зростає потреба й у стоматологічних фахівцях. Тож стоматологи міста закликають свої колег долучитися до цієї благородної справи.
Контактні номери – (067) 410-18-53, (097) 523-28-87.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"