Последние новости
Главная / Новости / Житомирська молодь відзначила Незалежність — Новости Житомира

Житомирська молодь відзначила Незалежність — Новости Житомира

Житомирська молодь відзначила Незалежність  
24 серпня, на сцені центральної арки міського парку культури ім. Ю. Гагаріна з величезним успіхом відбувся шестигодинний молодіжний патріотично-мистецький фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України-2015» (в рамках проекту «Мирне Полісся – Єдина країна»). Проведенню заходу сприяли управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міської ради та творчо-мистецьке об’єднання «Академія зірок», які постійно піклуються про молодь та її уподобання.
Цього року фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України» проходив по-особливому і надзвичайно цікаво: з українським колоритом, молодіжною креативністю та піднесеним настроєм. Розпочався захід патріотичною молодіжною руханкою «Україна у серці» за участю юнаків та дівчат, небайдужих до рідного краю.
Відбулося урочисте відкриття нового мистецького року для творчо обдарованої молоді Полісся. Відомі молодіжні виконавці Юлія Зарудіна, Марія Шатило, Катя Северенчук, Ольга Рибчинська, Іванна Петренко, Дарина Пархомчук заспівали кавер-версії українських хітів «Цвіте терен», «Ой говорила чиста вода», «Тече вода», «За любов і волю», «Перепілочка», «Черемшина» і багатьох інших. Чудовому настрою у присутніх сприяли нові танцювальні композиції популярних серед молоді команд «T-Squad», «MTV-Stars», «TS-One», «Jazz Funkers», «Amira Dance» та виступи вихованців міського культурно-спортивного центру.
Зачарував усіх присутніх виступ маленьких учасниць fashion-студії моделей «Еліт Брілліант Моделз» у чудових українських вишиваночках з новим номером «Україна без війни». Зацікавили глядачів нові пісні учасників всеукраїнського телепроекту «Ікс Фактор» Дмитра Бондарчука та Антона Лукашика, точніше чудове професійне виконання цих молодіжних творів. До програми фестивалю долучилась і громадська організація «Тверезий Житомир», яка проводила у парку власну патріотичну акцію.
Надвечір кількість глядачів біля Центральної арки подвоїлась, дивлячись зі сцени, складалося враження, що в парку зібрався увесь Житомир. І це не дивно, адже у другій частині фестивалю спеціально до Дня Незалежності України проводилось Восьме відкрите поліське змагання «Королева Дня Незалежності-2015», організоване відомою fashion-студією моделей «Еліт Брілліант Моделз». Претенденток на звання Королеви цього року буде вдосталь – і серед дітей, і серед дорослих. Та перемогли найкращі: ІІ та І Віце Королевами Дня Незалежності стали відповідно Юлія Лазаренко (м.Коростишів) та Валерія Крюкова (м. Житомир). А головний титул «Королева Дня Незалежності-2015» члени професійного журі присудили найчарівнішій житомирянці – шістнадцятирічній Катерині Дубіцькій. Всі дівчата отримали чудові подарунки від відомої житомирської благодійниці Ірини Шевцової, фірми «Оріфлейм Україна», салону білизни «Bretelle», кав’ярні «Коффі Тайм», студії краси «Моне», кінотеатру «Мультиплекс» та організаторів.
Під час проведення заходу працювали творчі майстерні різноманітних молодіжних суб-культур, проводились розіграші.
Співочу програму заходу чудово завершила учасниця українського телепроекту «Голос. Діти», студентка Київського державного вищого музичного училища ім. Р. Глієра – Дар’я Соколовська, яка отримала щиру подяку від глядачів у вигляді тривалих оплесків та захоплених вигуків.
Закінчився фестиваль «Молодь – за мир і процвітання України-2015» парадом українських ді-джеїв Open Air. Це була найчисельніша у місті молодіжна музична тусовка протягом останнього десятиріччя. Вперше в Житомирі прозвучали патріотичні треки на підтримку єдності нашої держави та сучасна клубна музика від DJ D-Nice. Провела парад «під відкритим небом» відома у прогресивних молодіжних колах хореограф та реп-виконавиця Хейлі. А допомагали покращити настрій оточуючим танцюристи відомої житомирської команди «Ті Сквод», які, до речі нещодавно стали лауреатами всеукраїнського фестивалю сучасного танцю «Денс Глобал Фест-2015», що проходив у столиці нашої держави – Києві.
Генеральним медіа-партнером проекту виступила телерадіокомпанія «ЕФІР» та радіо «ХІТ FM», «РЕТРО FM», «Русское радіо Україна», «Радіо Рокс», ексклюзивним медіа-партнером – газета «20 ХВИЛИН», головним радіо-партнером – «Житомирська хвиля». Партнери: салон весільного вбрання «Я+Ти», магазин ексклюзивного одягу «Мотиви Індії». Інформаційні партнери – «Z-радіо», газети «Меркурій», «Імперія-TV», «Пульс-норма», сайти: zhitomir.info, 0412.ua, Афіша Житомира, Житомир Експрес, Рупор Житомира.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
Команда T-SQUAD
“>
Співає Ольга Рибчинська
“>
Команда TS-ONE
“>
Співає Антон Лукашик
“>
Команда TS-TWO
“>
Королева Дня Незалежності
“>
“>
“>
Організатори фестивалю

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"