Последние новости
Главная / Новости / Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА — Новости Житомира

Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА — Новости Житомира

Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА
Називаючись представником обласної держадміністрації, невідома жінка збирала в житомирському торгівельному центрі кошти нібито для допомоги дітям та учасникам АТО, повідомляють в УМВС Житомирщини.
“Попередньо встановлено, що жінка, яка називалась помічником голови Житомирської ОДА, телефонувала (надсилала листи) й пропонувала підприємцям переказати кошти на рахунок нібито благодійного фонду, що займається допомогою дітям та учасникам АТО”. – зазначають у міліції.
Нині правоохоронці розшукують псевдоволонтерку (псевдоволонтерок). Житомирським МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Законодавством за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) передбачено покарання у вигляді штрафу або громадських робіт, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Интересное

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб — Новости Житомира

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб Сьогодні, 15:30 За 1-6 хвилю мобілізації в Новоград-Волинському районі було мобілізовано 603 чоловік, станом на 25.09.2015 по Новоград-Волинському району 324 демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу, з них учасників антитерористичної операції – 158 військовослужбовців.Про це інформують на сайті РДА. На сьогодні статус учасника бойових