Последние новости
Главная / Новости / Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА — Новости Житомира

Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА — Новости Житомира

Житомирська міліція шукає пседоволонтерок, які збирали кошти для АТО від імені ОДА
Називаючись представником обласної держадміністрації, невідома жінка збирала в житомирському торгівельному центрі кошти нібито для допомоги дітям та учасникам АТО, повідомляють в УМВС Житомирщини.
“Попередньо встановлено, що жінка, яка називалась помічником голови Житомирської ОДА, телефонувала (надсилала листи) й пропонувала підприємцям переказати кошти на рахунок нібито благодійного фонду, що займається допомогою дітям та учасникам АТО”. – зазначають у міліції.
Нині правоохоронці розшукують псевдоволонтерку (псевдоволонтерок). Житомирським МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Законодавством за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) передбачено покарання у вигляді штрафу або громадських робіт, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"