Последние новости
Главная / Новости / У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі — Новости Житомира

У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі — Новости Житомира

У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі
За минулу добу, попри велику задимленість, рівень забрудненості повітря на Житомирщині знизився.
«Перевищення норми забрудненості повітря в області незначне та не становить загрози здоров’ю населення. Станом на 3 вересня зафіксовано перевищення норми в 1,2 та деяких місцях – 1,5 рази, що не є небезпечним», – повідомив Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Олександр Волков.
За інформацією ГУ Держсанепідслужби у Житомирській області, станом на 03.09.2015 року в м. Житомирі зареєстровано перевищення вмісту сірчистого ангідриду в атмосферному повітрі в районі вулиць Жуйка, 18, Корольова, 49, Промислова, 26, В.Бердичівська, 64. Вміст сірчистого ангідриду становив 0,55-0,7 мг/м3 при допустимому значенні 0,5 мг/м3. Крім того, на вул. В.Бердичівська, 64 виявлено перевищення і вмісту діоксиду азоту (0,22 мг/м3 при допустимому значенні 0,2 мг/м3).

Интересное

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин — Новости Житомира

У Коростенському районі під світлом ліхтариків 5 чоловіків копали бурштин Сьогодні, 16:21 У Коростенському районі затримано п’ятьох бурштинокопачів. Поблизу с. Гулянка співробітники Управління СБУ та міліції виявили чотирьох місцевих мешканців та киянина, які працювали вночі. Чоловіки використовували світло ліхтарів та електрогенератор. Для видобутку «сонячного каменю» вони зняли поверхневий шар ґрунту на місці родовища та промивали