Последние новости
Главная / Новости / У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі — Новости Житомира

У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі — Новости Житомира

У СЕС повідомили про позитивні зміни у повітрі
За минулу добу, попри велику задимленість, рівень забрудненості повітря на Житомирщині знизився.
«Перевищення норми забрудненості повітря в області незначне та не становить загрози здоров’ю населення. Станом на 3 вересня зафіксовано перевищення норми в 1,2 та деяких місцях – 1,5 рази, що не є небезпечним», – повідомив Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Олександр Волков.
За інформацією ГУ Держсанепідслужби у Житомирській області, станом на 03.09.2015 року в м. Житомирі зареєстровано перевищення вмісту сірчистого ангідриду в атмосферному повітрі в районі вулиць Жуйка, 18, Корольова, 49, Промислова, 26, В.Бердичівська, 64. Вміст сірчистого ангідриду становив 0,55-0,7 мг/м3 при допустимому значенні 0,5 мг/м3. Крім того, на вул. В.Бердичівська, 64 виявлено перевищення і вмісту діоксиду азоту (0,22 мг/м3 при допустимому значенні 0,2 мг/м3).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"