Последние новости
Главная / Новости / У Новоград-Волинському районі 12 гостей через частування на Дні народження потрапили в лікарню — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі 12 гостей через частування на Дні народження потрапили в лікарню — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі 12 гостей через частування на Дні народження потрапили в лікарню
У Новоград-Волинському районі 12 гостей через частування на Дні народження потрапили в лікарню Сьогодні, 15:36 Святкування Дня народження 12 гостям у с. Мала Горбаша Новоград-Волинського району через отруєння запам’ятається надовго.
Після частувань господарів на гостру кишкову інфекцію захворіло 12 осіб, у тому числі 7 дітей, віком до 15 років. Про це йдеться у повідомленні
Державної санітарно-епідеміологічної служби Житомирської області.
Станом на 10.00 1 вересня всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні з діагнозом «гострий гастроентероколіт».
Спалах гострої кишкової інфекції виник у побуті після святкування Дня народження. Усі страви готувалися в домашніх умовах. Попередньо встановлено, що основними причинами спалаху були грубі порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм та правил: порушення технології приготування та зберігання готових страв та продуктів, відсутність умов для дотримання правил особистої гігієни, зберігання готових страв з порушенням температурного режиму – усе це сприяло виникненню спалаху.
Наразі у вогнищі здійснюється комплекс протиепідемічних заходів. Домашнє вогнище обстежено спеціалістами Держсанепідслужби, з метою активного виявлення постраждалих осіб спільно з медичними працівниками здійснюються подвірні обходи, за контактними особами встановлено медичне спостереження.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"