Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області фірма повернула державі родовище лабрадориту через несплату оренди — Новости Житомира

У Житомирській області фірма повернула державі родовище лабрадориту через несплату оренди — Новости Житомира

У Житомирській області фірма повернула державі родовище лабрадориту через несплату оренди
У Житомирській області завдяки прокуратурі повернуто з незаконної оренди родовище лабрадориту вартістю майже 1 млн грн.
Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.
«За позовом прокурора Черняхівського району рішенням господарського суду Житомирської області розірвано договір оренди та зобов’язано ТОВ «Альтаїр» повернути земельну ділянку з родовищем лабрадориту до державної власності», – йдеться у повідомленні.
Установлено, що між Черняхівською райдержадміністрацією та ТОВ «Альтаїр» у 2009 році укладено договір оренди земельної ділянки для видобування лабрадориту строком на 18 років.
Однак, у порушення вимог Закону України «Про оренду землі» та умов договору, товариство майже 2 роки не сплачувало орендної плати за користування земельною ділянкою.
Прокуратурою вжито заходів представницького характеру та повернуто до державної власності родовище лабрадориту вартістю майже 1 млн грн.

Интересное

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб — Новости Житомира

В Новоград-Волинському районі статус учасника бойових дій отримали майже 200 осіб Сьогодні, 15:30 За 1-6 хвилю мобілізації в Новоград-Волинському районі було мобілізовано 603 чоловік, станом на 25.09.2015 по Новоград-Волинському району 324 демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу, з них учасників антитерористичної операції – 158 військовослужбовців.Про це інформують на сайті РДА. На сьогодні статус учасника бойових