Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі обірвався тролейбусний кабель: постраждав пішохід і пошкоджена іномарка — Новости Житомира

У Житомирі обірвався тролейбусний кабель: постраждав пішохід і пошкоджена іномарка — Новости Житомира

У Житомирі обірвався тролейбусний кабель: постраждав пішохід і пошкоджена іномарка
У Житомирі обірвався тролейбусний кабель: постраждав пішохід і пошкоджена іномарка Сьогодні, 15:56 Протягом кількох годин на вулиці Перемоги в Житомирі навпроти Спасо-Преображенського собору був перекритий рух тролейбусів.
На цій ділянці обірвався тролейбусний кабель. В наслідок цього постраждав пішохід, якому провід поранив обличчя. Чоловіка одразу госпіталізували. Окрім цього, перепало й автівці марки «Infiniti». Водій обійшовся легким шоком, а от лобове скло автомобіля поплавилося.
Через обірваний кабель тролейбуси, що рухалися з Богунії, об’їжджали по вулиці Котовського.
За словами очевидців, відповідальність за інцидент лягає на плечі КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», оскільки заклад належним чином не слідкує за станом тролейбусних кабелів.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"