Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі водоканал без попередження 5 годин промивав труби — Новости Житомира

У Житомирі водоканал без попередження 5 годин промивав труби — Новости Житомира

У Житомирі водоканал без попередження 5 годин промивав труби
У Житомирі 10 серпня по вулиці Київській, 69, близько 20-00 з каналізації почала витікати вода.
Про це розповіли місцеві мешканці.
Як тільки люди помітили витік води, почали телефонувати на водоканал, аби повідомити про аварію, але там їм відповідали, що це планова промивка гідранта, і що так має бути.
З 20-00 до 00-30 вода продовжувала витікати і вже навіть почала добиратися до електрощитової, яка знаходилася поруч.
Житомирянин Олександр намагався додзвонитися в міськвиконком на гарячу лінію, аби повідомити про те, що сталося, але його звернення проігнорували і кинули слухавку.
Близько пів на першу ночі до місця витоку води приїхала група з водоканалу і перекрила воду, але ніяк не зреагувала на те, що вода підтопила ТП.
Сьогодні зранку, 11 серпня, в аварійній водоканалу нам повідомили про те, що це дійсно відбувалася планова промивка труб.
«Мы открываем пожарный гидрант и промываем сети, чтобы вода протекла. Люди понаставляли счетчики и вода застаивается в трубах», – повідомила працівниця водоканалу.
На запитання чому ж людей не попередили про очистку води, у водоканалі сказали: «Есть проблема грязная вода, а теперь уже есть проблема, что промываем. А как открывают гидранты и хлорируют воду»?
Як повідомляє джерело у «Житомирводоканалі», перевірка гідранта робиться зі спеціальним манометром, під наглядом працівників та займає близько години.

Интересное

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків — Новости Житомира

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків Сьогодні, 16:42 Житомиррибоохорона нагадує, що 05 вересня 2015 року закінчилась заборона на лов раків у водоймах області. Та це не означає вседозволеність! Любителям ловлі раків слід пам’ятати основні правила «раколовства»:– дозволяється ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не