Последние новости
Главная / Новости / Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області — Новости Житомира

Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області — Новости Житомира

Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області
Екологічна інспекція у Житомирській області припинила діяльність та демонтувала у трьох районах так звані бочки, в яких місцеві мешканці виготовляють деревне вугілля.
Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Державна екологічна інспекція у Житомирській області спільно з правоохоронними органами миттєво відреагувала на численні звернення громадян щодо масового випалювання вугілля підприємцями. За результатами перевірок Держекоінспекції у Житомирській області припинено діяльність з послідуючим демонтажем устаткування по випалюванню деревного вугілля в с. Ягнятин Ружинського району, с. Марківка Баранівського району, селах Літки та Глухова Лугинського району Житомирської області», – йдеться у повідомленні. Екологи відзначають, що випалювання вугілля в більшості випадків здійснюється без наявності відповідних дозвільних документів.
Відкритий процес виходу викидів з саморобного устаткування («бочок») перенасичує атмосферу небезпечними речовинами (оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, суспендовані тверді частинки, смоли та ін.), які негативно впливають на здоров’я людей.
Держекоінспекція у Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють або мають намір налагодити діяльність з випалювання деревного вугілля на території Житомирської області, з вимогою попередньо забезпечити виконання вимог природоохоронного законодавства в частині отримання відповідних дозвільних документів та погоджень, та попереджає про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення вимог природоохоронного законодавства.
Фото прес-служби Державної екологічної інспекції у Житомирській області

Интересное

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу — Новости Житомира

Ємільчинські молодики можуть потрапити за ґрати до 5 років… через козу Сьогодні, 09:50 У Ємільчинському районі молодики викрали в 73-річної пенсіонерки козу прямо з пасовища. У ході проведених спеціальних заходів правоохоронці встановили, що до крадіжки причетні 21-річні жителі району, які у викраденні тварини зізналися. Триває розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена