Последние новости
Главная / Новости / Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області — Новости Житомира

Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області — Новости Житомира

Екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля у чотирьох селах Житомирської області
Екологічна інспекція у Житомирській області припинила діяльність та демонтувала у трьох районах так звані бочки, в яких місцеві мешканці виготовляють деревне вугілля.
Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Державна екологічна інспекція у Житомирській області спільно з правоохоронними органами миттєво відреагувала на численні звернення громадян щодо масового випалювання вугілля підприємцями. За результатами перевірок Держекоінспекції у Житомирській області припинено діяльність з послідуючим демонтажем устаткування по випалюванню деревного вугілля в с. Ягнятин Ружинського району, с. Марківка Баранівського району, селах Літки та Глухова Лугинського району Житомирської області», – йдеться у повідомленні. Екологи відзначають, що випалювання вугілля в більшості випадків здійснюється без наявності відповідних дозвільних документів.
Відкритий процес виходу викидів з саморобного устаткування («бочок») перенасичує атмосферу небезпечними речовинами (оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, суспендовані тверді частинки, смоли та ін.), які негативно впливають на здоров’я людей.
Держекоінспекція у Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, які здійснюють або мають намір налагодити діяльність з випалювання деревного вугілля на території Житомирської області, з вимогою попередньо забезпечити виконання вимог природоохоронного законодавства в частині отримання відповідних дозвільних документів та погоджень, та попереджає про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення вимог природоохоронного законодавства.
Фото прес-служби Державної екологічної інспекції у Житомирській області

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"