Последние новости
Главная / Новости / Землі для учасників АТО можна побачитити на карті Житомирщини — Новости Житомира

Землі для учасників АТО можна побачитити на карті Житомирщини — Новости Житомира

Землі для учасників АТО можна побачитити на карті Житомирщини
Головним управлінням держгеокадастру в Житомирській області визначено205 масивів земель державної та комунальної власності для учасників антитерористичної операції. Загальна площа всіх ділянок 2364 га, з них 62 земельних масивів розташовані на території населених пунктів та 143 земельних масивів – за межами населених пунктів.
Графічні матеріали та інформацію щодо зарезервованих земель для учасників антитерористичної операції можна переглянути за .
«Процедура отримання земельних ділянок в нашій області є максимально відкритою та прозорою. Ось реальний приклад: військовослужбовці можуть переглянути зарезервовані площі через Інтернет. Згідно з чинним законодавством, землю отримають всі учасника АТО. Тому, якщо цієї землі буде замало, ми виділимо додаткові площі», – сказав голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський.
ДОВІДКОВО:
Учасники АТО можуть отримувати ділянки з земель державної власності (в межах областей) або комунальної власності (в межах населених пунктів) у таких розмірах:
для ведення фермерського або особистого селянського господарства – до 2 га; для ведення садівництва – до 0, 12 га; для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки) – до 0,25 га у селах, до 0,15 га – у селищах та до 0,10 га – у містах; для індивідуального дачного будівництва – до 0, 10 га; для будівництва індивідуальних гаражів – до 0, 01 га.
Учасники АТО, зацікавлені в одержанні земельних ділянок у власність, подають до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування за місцезнаходженням ділянки (до сільських, селищних, міських рад – для отримання ділянок з земель комунальної власності; до районних держадміністрацій – для отримання ділянок з земель державної власності) такі документи:
клопотання довільної форми (у ньому визначається розміри та цільове призначення ділянки); документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"