Последние новости
Главная / Новости / Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів
Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова.
А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав, Корнійчук Олександра, Глухоман Артем, Олійник Анастасія). В першому турі вони зіграли внічию між собою, а в усіх інших матчах отримали однакові результати і набрали в підсумку по 5 очок. Відтак, долю другого місця вирішив додатковий показник – кількість очок набраних усіма учасниками. І за ним кращим виявилися “житомиряни”, а “гімназисти” завоювали бронзу.
У турнірі брали участь 5 команд по 3 юнаки та 1 дівчині, які не старші 2001 року народження та 1 тренер-представник. Учасники змагалися за коловою системою в 5 турів.
Окрім цього, учасники змагань змогли зіграти у бліц турнірі (7 турів). Перемогу здобув Житомирянин Лудіщев Артем, з результатом 5.5 очок.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"