Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі в перші вихідні жовтня відбудеться чемпіонат з веслування — Новости Житомира

У Житомирі в перші вихідні жовтня відбудеться чемпіонат з веслування — Новости Житомира

У Житомирі в перші вихідні жовтня відбудеться чемпіонат з веслування
У Житомирі в перші вихідні жовтня відбудеться чемпіонат з веслування Сьогодні, 13:02 У перші вихідні жовтня у м. Житомирі відбудеться перший відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное імені Сергія Ліміновича.
Спортивний захід пройде на гребній базі “Спартак” (район Гідропарку).
Організатори запросили для участі в турнірі майже 200 діючих спортсменів та ветеранів веслування. Серед учасників будуть навіть чемпіони Олімпійських ігор, Світу та Європи.
Змагання розпочнуться о 10:00. Для всіх відвідувачів вхід вільнийю
Довідково: Сергій Зенонович Ліміновіч – житомирський весляр-каноїст, майстер спорту міжнародного класу, триразовий призер Чемпіонатів світу, десятиразовий чемпіон СРСР і багаторазовий чемпіон УРСР.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"