Последние новости
Главная / Новости / Тисячі львів’ян попрощалися з патріотом України Василем Сліпаком — Новости Житомира

Тисячі львів’ян попрощалися з патріотом України Василем Сліпаком — Новости Житомира

Тисячі львів’ян попрощалися з патріотом України Василем Сліпаком
Тисячі львів’ян сьогодні прийшли попрощалися з всесвітньо відомим оперним співаком, патріотом України Василем Сліпаком, який добровольцем пішов захищати Україну від російського агресора і трагічно загинув від кулі снайпера в зоні АТО.
Як повідомляє кореспондент «Вголосу», біля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла зібралися родичі та друзі загиблого, бойові друзі та шанувальники таланту співака.
У своїй промові Владика Венедикт відзначив, що смерть Василя Сліпака стала шоком для всіх українців, бо ніхто не вірив, що сталася біда.
«Ніхто не вірив, що сталася біда, би ми завжди кажемо, що біда нас не торкнеться, обійде стороною, але вийшло інакше. Смерть Василя Сліпака стала для кожного українця шоком, бо він пішов із життя молодим, талановитим, справжнім патріотом своєї держави», – сказав Владика Венедикт.
Він також додав, що легко бути патріотом і християнином, коли в країні спокійно, мир і благодать. Однак на долю новітнього героя випали складна.
«Легко бути християнином, коли навколо тебе мир, легко бути християнином, коли навколо мир, спокій і благодать, але бути українцем і християнином, коли в країні іде війна, дуже складно і не просто. Василь Сліпак вистояв у цьому випробуванні і віддав своє життя за Україну», – підсумував Венедикт.
Опісля відспівування у храмі під українську народну пісню на слова Тараса Шевченка у виконанні вихованців львівської хорової капели «Дударик» «Реве та стогне Дніпр широкий» похоронна процесія вирушила на Личаківський цвинтар, де відбувся чин похорону.
Поховають Василя Сліпака на полі почесних поховань №76.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"