Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України — Новости Житомира

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України — Новости Житомира

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України
У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України Сьогодні, 21:38 У будинку художника в Житомирі сьогодні, 21 серпня, відкрилась виставка картин до Дня незалежності України. Це вже традиційна планова експозиція, яка проходить напередодні головного свята держави щороку.
За словами відповідального секретаря обласної спілки художників Валентина Войтенка, цьогорічна виставка особлива.
«Завдяки мужності і героїзму наших захисників, які беруть участь в АТО, у Житомирі сьогодні відкрилася така виставка. З упевненістю можемо говорити про те, що гармати стріляють, а художні музи не мовчать. Відвідувачі наших виставок мотивують нас до створення нових робіт. Картина оживає вдруге, коли на неї дивляться очі глядача», – розповів на відкритті Валентин Войтенко.
На виставці зібрані роботи житомирських митців. Відвідувачі можуть оглянути картини Євгенії Забродської, Неоніли Косницької, Наталії Глушко-Аксьоненко, Василя Бондарчука, Леоніда Шелудька, Петра Богомаза, Валерія Кулика та інших.
Художники радіють тому, що гроші зібрані від продажу картин на благодійних аукціонах, допомагають рятувати життя поранених бійців. Митці сподіваються, що у 2015 році буде останній День незалежності нашої держави із сумним настроєм.
Всі бажаючі можуть відвідати виставку картнн житомирських бійців культурного фронту, як художники себе називають, до 10 вересня.
Джерело статті:

Интересное

У Житомирській області посмертно нагородили п’ятьох лісівників, які загинули в зоні АТО — Новости Житомира

З нагоди Дня Незалежності у Житомирській області посмертно нагордили п’ятьох лісівників,  які загинули у зоні АТО під час виконання бойових обов’язків. Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» посмертно нагороджений: Броник Юрій Миколайович – верстатник-розпиловник Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства«Коростенське лісомисливське господарство»; Кулініч Анатолій Володимирович