Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України — Новости Житомира

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України — Новости Житомира

У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України
У Житомирі відкрилась виставка картин до Дня незалежності України Сьогодні, 21:38 У будинку художника в Житомирі сьогодні, 21 серпня, відкрилась виставка картин до Дня незалежності України. Це вже традиційна планова експозиція, яка проходить напередодні головного свята держави щороку.
За словами відповідального секретаря обласної спілки художників Валентина Войтенка, цьогорічна виставка особлива.
«Завдяки мужності і героїзму наших захисників, які беруть участь в АТО, у Житомирі сьогодні відкрилася така виставка. З упевненістю можемо говорити про те, що гармати стріляють, а художні музи не мовчать. Відвідувачі наших виставок мотивують нас до створення нових робіт. Картина оживає вдруге, коли на неї дивляться очі глядача», – розповів на відкритті Валентин Войтенко.
На виставці зібрані роботи житомирських митців. Відвідувачі можуть оглянути картини Євгенії Забродської, Неоніли Косницької, Наталії Глушко-Аксьоненко, Василя Бондарчука, Леоніда Шелудька, Петра Богомаза, Валерія Кулика та інших.
Художники радіють тому, що гроші зібрані від продажу картин на благодійних аукціонах, допомагають рятувати життя поранених бійців. Митці сподіваються, що у 2015 році буде останній День незалежності нашої держави із сумним настроєм.
Всі бажаючі можуть відвідати виставку картнн житомирських бійців культурного фронту, як художники себе називають, до 10 вересня.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"