Последние новости
Главная / Новости / «Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева — Новости Житомира

«Самопоміч» визначилася з кандидатами у мери Житомира та Бердичева
Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» визначилася із кандидатами у мери Житомира та Бердичева.
Інформація про кандидатури опубліковано на офіційному сайті «Самопомочі».
На посаду мера Житомира претендує голова місцевого осередку партії Наталія Чиж, у Бердичеві керівником міста хоче стати Юлія Лефтер.
Опубліковані біографії претенденток:
Чиж Наталія Михайлівна – народилася 6 лютого 1972 року в м. Житомир. У 2011 році закінчила Житомирський національний агроекологічний університет за спеціальністю «облік та аудит». З 1999 року по 2002 рік працювала на посаді директора ПП «НОІС» у м. Житомирі. З 2002 року по 2010 рік працювала на посаді директора ТОВ СУЛП «Агромакс». З 2010 року і до сьогодні займє посаду директора у приватному підприємстві «Агромакс Трейд».
З 2014 року керівник представництва громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у м. Житомирі.На виборні посади не обиралася. Безпартійна.
Склад сім’ї: заміжня за Чиж Олегом Борисовичем, який народився 1970 року. Син – Щеглов Антон Миколайович, народився 1993 року. Син – Чиж Святослав Олегович, народився 1999 року.
Лефтер Юлія Олександрівна – народилася 13.05.1981р. в м. Васильків Київської області. Отримала педагогічну освіту у 2000 році в Бердичеві, навчалась в Національній Академії Внутрішніх справ України, де у 2009 році здобула вищу освіту за спеціальністю юрист правознавець. З 2009 по 2010 рік в Академії внутрішніх справ України м. Київ, на кафедрі «Адміністративного права» опрацьовувала магістерську роботу на тему «Митні пільги і тарифні преференції» і отримала диплом магістра з права.
У 2000-2003 роках працювала в Бердичівському палаці культури керівником музичної студії. У 2003-2006рр. – робота в приватних компаніях в м. Києв. З 2006 року по теперішній час – приватний підприємець. З 2010 року – засновник ТОВ «Екостім».
З 2012р. по теперішній час – засновник школи іноземних мов в м. Бердичів. У 2013 році – започатковані проекти для пенсіонерів в м. Бердичів та м. Житомир , безкоштовна юридична консультація для населення м. Бердичів та м. Житомир. З 2014 року – проект «Телепередача САМОПОМІЧ» на ЖОДТРК.
Фото зі сторінки Юлії Лефтер у фейсбук
«Якщо Ви маєте зауваження до кандидатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: [email protected] або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером: (044) 206 56 65», – зазначено на партійному сайті.
Нагадаємо, з’їзд ВО «Свобода» рекомендував колишньому губернатору Житомира.
Як повідомляв , висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови – з 21 вересня 2015 року.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"