Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні | Новости Житомира

На Житомирщині одна з найнижчих явок по країні | Новости Житомира

Центральна виборча комісія (ЦВК) оприлюднила зведену інформацію про кількість виборців, які отримали бюлетені на виборчих дільницях України під час проведення повторного голосування з виборів депутатів сільських, селищних рад та сільських, селищних, міських голів 15 листопада, Тиждень.
Зокрема, в середньому по Україні явка виборців склала 34,8%, або 3 млн 101 тис. 608 осіб.
У Житомирській області – 29,51% (62 тис. 395 осіб). Це одна з найнижчих явок по країні.
Найвища явка була зафіксована у Тернопільській області – 55,67% (або 1 тис. 055 осіб), а найнижча у Херсонській області – 20,52% (або 55 тис. 760 осіб).
У столиці України, за даними ЦВК, явка під час другого туру виборів мера склала 28,35% (або 604 тис. 395 осіб).
Як писав Репортер, , 53,6% віддали голоси за Сергія Сухомлина, 43,1 – за Любов Цимбалюк, 3,3% – не голосували ні за кого, або зіпсували бюлетень.
Окрім того, журналіст Олена Галагуза оприлюднила результати з Корольовської районної виборчої комісії. Тут проголосувало 25 тис. 491 особа. За Сергія Сухомлина віддали голоси 14 тис. 357 осіб, а за Любов Цимбалюк – 11 тис. 134 особи.

Интересное

У Житомирській області посмертно нагородили п’ятьох лісівників, які загинули в зоні АТО — Новости Житомира

З нагоди Дня Незалежності у Житомирській області посмертно нагордили п’ятьох лісівників,  які загинули у зоні АТО під час виконання бойових обов’язків. Про це Житомир.info повідомила прес-служба Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» посмертно нагороджений: Броник Юрій Миколайович – верстатник-розпиловник Ушомирського лісопромислового комплексу державного підприємства«Коростенське лісомисливське господарство»; Кулініч Анатолій Володимирович