Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі презентували дизайнерські футболки, присвячені 95-й бригаді — Новости Житомира

У Житомирі презентували дизайнерські футболки, присвячені 95-й бригаді — Новости Житомира

У Житомирі презентували дизайнерські футболки, присвячені 95-й бригаді
Футболки-поло, присвячені бійцям 95-ї окремої аеромобільної бригади, презентували у Житомирі. Авторами ідеї стали Людмила та Вероніка Зубко, а створенням займалися київські дизайнери Євген Петлев та Олексій Карагодін, які вже прославились своїм проектом Ukrainian Riot Clothing.
«Футболки – це особливий проект. Ми з невісткою Веронікою мріяли зробити таку футболку. Деякі міста вигадують легенди, а ми маємо свою легенду. Хочеться, щоб діти наші, онуки наші читали про цих хлопців в книгах історії, бо це дійсно жива легенда. Щоб підтримати їх, щоб згуртувати житомирян, ми зробили такі футболки», – розповідає господиня «Львівської майстерні шоколаду» Людмила Зубко.
Перші футболки презентували у подарункових коробках в стилі «мілібарі» із зображенням емблеми ВДВ.
«Мабуть, стояла задача зробити якийсь новий стиль для української армії, більш неформальний. Те, що є зараз, лишилося ще з часів СРСР, хотілося зробити щось абсолютно нове. Ми спробували зробити неформальний символ 95-ї бригади. Не знаю, приживеться він чи ні, втім, ми спробували», – каже дизайнер одягу Євген Петлев.
Житомирянам пропонують чоловічі і жіночі футболки різних розмірів. Придбати їх можна у «Львівській майстерні шоколаду» і у «Львівській брамі» в Житомирі. Організатори кажуть, що половину грошей, зібраних від продажу футболок, перекажуть на облаштування кімнати психологічної реабілітації для бійців 95-ї бригади.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"