Последние новости
Главная / Новости / В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині — Новости Житомира

В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині — Новости Житомира

В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині
В МВС відхрещуються від причетності міліції до самогубства 17-річного хлопця на Житомирщині Сьогодні, 16:38 19 серпня у смт. Довбиші Баранівського району сталося самогубство 17-річного місцевого жителя. У ході перевірки встановлено, що хлопець покінчив з життям після сварки у родині.
Близько 15.30 19 серпня до Баранівського РВ УМВС надійшла інформація про смерть неповнолітнього жителя смт. Довбиша. На місце події виїхала слідчо-оперативна група міліції.
Тіло хлопця було знайдено родичами за 20 м від місця проживання у лісопосадці. Під час зовнішнього огляду прибулі експерти слідів насильницької смерті на тілі не виявили.
Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато перевірку усіх обставин. Також призначено судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.
Працівники слідчо-оперативної групи, які працювали на місці суїциду, з’ясували, що незадовго до самогубства хлопець посварився з рідними через побутові негаразди. Як розповіла матір, після цього він висловив наміри піти з дому. Подібні конфлікти у родині виникали не вперше, тому ніхто не надав словам хлопця особливого значення.
Твердження окремих осіб про нібито причетність міліції до тиску на хлопця є безпідставні.
Загиблий дійсно раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок. Також у квітні 2015 року після закінчення розслідування до суду було передано матеріали провадження, де хлопець був обвинуваченим у вчиненні низки крадіжок, у тому числі з магазинів та осель жителів області.
Востаннє він був у Баранівському РВ УМВС 8 серпня, де у присутності матері та адвоката спілкувався з слідчим щодо іншого провадження, де він є свідком.
Жодного зв’язку із самогубством ці події не мають, тому заява про причетність міліції до смерті юнака немає під собою жодного підґрунтя та є надуманою.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"