Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі на виборчій дільниці опечатали скриньку через дівчину, яка сфотографувала бюлетень | Новости Житомира

У Житомирі на виборчій дільниці опечатали скриньку через дівчину, яка сфотографувала бюлетень | Новости Житомира

15 листопада, в день голосування другого туру виборів міського голови Житомира, на виборчій дільниці №181359 спостерігачі зафіксували факт для голосування.
Микола Романюк, спостерігач від одного з кандидатів, розповів журналістам , що одразу звернув увагу на дивну поведінку молодої дівчини, яка прийшла на дільницю та отримала бюлетень.
«Коли вона отримала бюлетень, підійшла, отут стала і почала тупцювати на місці. Нервувала людина. Я це помітив і більшу увагу звернув на те, як вона себе поводить далі. Коли вона зайшла в кабіну, то затрималась довше і я почув клацання телефону. Я до неї підійшов і кажу: хто вам дав право фотографувати? Вона каже: я нічого не знімаю. Я попросив голову комісії, щоб вона підійшла і з’ясувала ситуацію – знімала вона цей бюлетень чи не знімала. Взяли телефон і впевнились в тому, що операція була проведена. Після цього вона почала відмовлятись від цього, але факт відбувся, запропонували, щоб вона не вкидала бюлетень в урну до прибуття слідчих. Вона все таки вкинула бюлетень і помічено в якому місці він знаходиться. Зараз йде розслідування, а після цього визначимось як далі діяти. Склали акт про порушення Закону України «Про місцеві вибори», – розповів спостерігач Микола Романюк.
Голова ДВК Діана Чайковська розповідає: попрохала показати фото в мобільному, втім дівчина відмовилась і сказала, що просто слухала музику зі стільникового телефону.
«Кажу: дитино, якщо тут нічого в тебе немає, то відкрий, будь ласка, «галерею». Вона знайшла мені ту «галерею», а я ж теж з технікою «дружу». І я знайшла і дивлюсь – бюлетень. Я нажимаю на нього – нижня галочка стоїть», – каже Діана Чайковська.
Голова дільничної виборчої комісії розповіла журналістам, що на дільницю викликали правоохоронців, а скриньку до якої дівчина вкинула бюлетень одразу ж опечатали і склали акт про порушення Закону України «Про місцеві вибори».
У поліції розпочали перевірку за даним фактом.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"